Rozmowa z Konradem Leśniakiem czyli Gadanie Gadesa w Dobrym Poziomie Dźwięku część 2

December 18, 2023 00:25:14
Rozmowa z Konradem Leśniakiem czyli Gadanie Gadesa w Dobrym Poziomie Dźwięku część 2
Dobry Poziom Dźwięku
Rozmowa z Konradem Leśniakiem czyli Gadanie Gadesa w Dobrym Poziomie Dźwięku część 2

Dec 18 2023 | 00:25:14

/

Hosted By

Dobry poziom dźwięku

Show Notes

W najnowszym odcinku podcastu "Dobry Poziom Dźwięku," kontynuujemy naszą fascynującą rozmowę z Konradem Leśniakiem, znanym ekspertem w dziedzinie dźwięku i muzyki. W tej drugiej części wywiadu, Konrad dzieli się dalszymi spostrzeżeniami na temat ewolucji technologii audio, swoich doświadczeń z różnymi projektami muzycznymi oraz przemyśleniami na temat przyszłości branży dźwiękowej.
Podczas naszej rozmowy, Konrad opowiada o swoich najnowszych projektach, udzielając cennych wskazówek dotyczących postprodukcji dźwięku i realizacji nagrań. Jego unikalne podejście i głęboka wiedza stanowią inspirację dla lektorów, podcasterów i realizatorów dźwięku, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.
Dołącz do nas w tej inspirującej rozmowie i odkryj nowe perspektywy, które Konrad Leśniak przynosi do świata dźwięku i muzyki. To odcinek, którego nie możesz przegapić, jeśli pasjonuje Cię wszystko, co związane z dźwiękiem!

Konrad to jeden z tych ludzi, dzięki którym co podkreśliłem w pierwszej części odcinka i chcę zaznaczyć w następnej moja marka Dobry Poziom Dźwięku powstawała.

Tym bardziej miło mi, że gościł u mnie i wielkie ukłony dla jego pracy i tego co robi dla audio.

https://konradlesniak.pl/

Other Episodes

Episode

February 24, 2023 00:14:15
Episode Cover

Prezentacja Aston Microphones Origin

Prezentacja Aston Microphones Origin W zestawieniu z podcastu "Dobry Poziom Dźwięku" przyglądamy się mikrofonowi Aston Microphones Origin. Ten mikrofon pojemnościowy został włączony z myślą...

Listen

Episode

July 03, 2021 00:07:23
Episode Cover

gimnastyka korekcyjna - rodzaje korektorów czyli dzwonienie dzwonem i wchodzenie na pólkę, zapinanie pasów i band pasów.

Zapraszam do wysłuchania kolejnego odcinka o rodzajach korektorów. Tym razem mój gość Patryk opowie o różnicy między danymi rodzajami korektorów, oraz o nich samych....

Listen

Episode

October 18, 2023 00:28:41
Episode Cover

Rozmowa z Konradem Leśniakiem czyli Gadanie Gadesa w Dobrym Poziomie Dźwięku część Pierwsza

Hej, hej! Macie ochotę na dobrą dawkę dźwiękowej wiedzy i inspiracji? Jeśli tak, to mam dla was coś specjalnego! W najnowszym odcinku mojego podcastu...

Listen